Kas yra užsakymas.lt?

Užsakymas.lt yra leidyklos „Šviesa“ leidinių elektroninė parduotuvė, skirta švietimo ir ugdymo įstaigoms.

Šioje el. parduotuvėje įstaigos gali įsigyti „Šviesos“ vadovėlius, papildomo mokymo(si) priemones, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo priemones, „Smagiosios edukacijos“ ir kitas vaikų grožinės literatūros knygas bei kitus leidyklos leidinius palankiausiomis sąlygomis.

Kas gali pirkti?

Užsakymas.lt el. parduotuvėje gali pirkti švietimo ir ugdymo įstaigos bei jų patvirtinti atstovai. Įstaigos, norinčios naudotis el. parduotuve, privalo turėti aktyvią paskyrą.

Jei dar nesate registruoti Užsakymas.lt el. parduotuvėje ir norite pradėti ja naudotis, kreipkitės:

Pateikus reikalingą informaciją, jums bus sukurta Užsakymas.lt paskyra ir suteikti prisijungimai prie el. parduotuvės.

Fizinių klientų užsakymai

Fizinių klientų pratybų sąsiuvinių bei kitos papildomos mokomosios leidinių užsakymai yra priimami tiesiogiai tik per leidyklos „Šviesa“ vadybininkus. Sutartis yra sudaroma tarp UAB „Edukacinio turinio sprendimai“ ir fizinio kliento.

Rekvizitai:

Edukacinio turinio sprendimai, UAB
Į. k.: 305680877
J. Balčikonio g. 3, 08247 Vilnius
PVM m. k.: LT100013697419
Tel. nr.: +37061422022
LT774010051005649842, Luminor Bank AS
[email protected]
Direktorius: Edgaras Jasalinis

PREKIŲ UŽSAKYMAS IR ATSISKAITYMO TVARKA (fiziniai klientai)

  1. Tuo atveju, jei šios sutarties pasirašymas ir spaudinių užsakymas įvyksta laikotarpiu nuo 2024-03-01 iki 2024-09-01 – spaudiniai pirkėjui yra pristatomi sutartyje jo nurodytu pristatymo adresu be išankstinio mokėjimo, tačiau pirkėjas už spaudinius privalo atsiskaityti ne vėliau kaip iki 2024-09-30 dienos. Tuo atveju, jei šios sutarties pasirašymas ir spaudinių užsakymas įvyksta laikotarpiu 2024-09-02 iki 2025-03-01, spaudiniai yra pristatomi pirkėjo šioje sutartyje nurodytu pristatymo adresu be išankstinio mokėjimo už spaudinius, tačiau mokėjimo terminas yra 30 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo sąskaitos – faktūros išsiuntimo el. paštu dienos.
  2. Spaudinių nuosavybės teisė pirkėjui pereina nuo spaudinių įteikimo pirkėjui dienos.
  3. Sutartimi užsakomą spaudinių kiekį pirkėjas nurodo užsakymo lentelėje, kuri prie šios sutarties pridedama kaip priedas Nr. 1. Minimalus vieno unikalaus kodo (rūšies) spaudinių užsakymo kiekis yra 7 vienetai.
  4. Pirkėjas sutartimi papildomai įsipareigoja: (i) laiku priimti iš pardavėjo užsakytus spaudinius ir pasirašyti kurjerio, pristatančio prekes, pateiktame dokumente dėl siuntos gavimo, (ii) įsitikinti, kad kurjeris perduoda tiek pakuočių, kiek nurodyta siuntos priėmimo dokumente (POD).
  5. Pirkėjas taip pat įsipareigoja užtikrinti, kad ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas, skaičiuojant nuo spaudinių pristatymo dienos, pirkėjas suskaičiuos gautų spaudinių, o radus perteklių ar trūkumą, nedelsdamas informuos pardavėją el. paštu [email protected].

 

SUTARTIES ATSISAKYMAS. SPAUDINIŲ GRĄŽINIMAS (fiziniai klientai)

  1. Pirkėjas, užsakęs ir gavęs spaudinius iki einamųjų metų rugsėjo 1 d., turi teisę grąžinti spaudinius per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų skaičiuojant nuo tų metų rugsėjo 1 d., t.y., pirkėjas turi teisę grąžinti spaudinius iki tų metų rugsėjo 14 d. pirkėjas, užsakęs ir gavęs spaudinius nuo rugsėjo 2 d. ir vėliau, turi teisę grąžinti spaudinius per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo spaudinių gavimo dienos. Pirkėjas apie spaudinių atsisakymą informuoja pardavėją el. paštu [email protected].
  2. Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo raštiško pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti spaudinius pardavėjo adresu, kurį pardavėjas nurodo elektroniniu paštu. Praleidus šį terminą, spaudiniai atgal nepriimami ir pinigai už juos negrąžinami.
  3. Per aukščiau šioje sutartyje aptariamą terminą galima grąžinti tik prekinės išvaizdos nepraradusius spaudinius, t. y. spaudinius, kurios nėra aptrinti, nėra subraižyti, nėra suplėšyti, nėra sulieti, nėra sulankstyti, nėra sutepti, nėra žymėti, nėra antspauduoti ar kitaip mechaniškai pažeisti, nėra su lipdukais. Jei pardavėjas nustato, kad grąžinti spaudiniai yra praradę prekinę išvaizdą dėl šiame punkte nurodytų požymių, pardavėjas tokių spaudinių atgal nepriima ir pinigai už juos negrąžinami. Tokiu atveju, jei pirkėjas pageidauja susigrąžinti pardavėją pasiekusius prekinę išvaizdą praradusius spaudinius, pirkėjas įsipareigoja iš anksto apmokėti tokių spaudinių grąžinimo pirkėjui transportavimo išlaidas. Neapmokėjus – pirkėjas įsipareigoja savarankiškai organizuotis spaudinių atsiėmimą iš pardavėjo nurodytos vietos.
  4. Pardavėjas, gavęs pirkėjo grąžintas prekes ir įvertinęs, kad spaudiniai nėra praradę prekinės išvaizdos,  nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo tos dienos, kai gavo pirkėjo grąžintus spaudinius, grąžina pirkėjui visas šio sumokėtas sumas už grąžintus spaudinius, naudojant tokį pat mokėjimo būdą, kokį naudojo pirkėjas mokėdamas pardavėjui už spaudinius, nebent pirkėjas sutiko dėl kitokio mokėjimo būdo.